DORADZAMY 

         WYCENIAMY

               MONTUJEMY

Systemy rynnowe PCV Płock– Bryza Celfast 

systemy-rynnowe-pcv-plockKiedy nie chcesz przepłacać, a zależy Ci na solidnych rynnach, wybierz systemy rynnowe PCV. To popularne rozwiązanie, stosowane w obiektach mieszkaniowych, komercyjnych czy użyteczności publicznej. Polecane także przez nas, jeśli wykańczasz lub remontujesz dach.  

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów rynnowych PCV. Są to solidne elementy w konstrukcji modułowej, które zapewniają szybkie i wydajne usuwanie nadmiaru wody (opadowej lub pochodzącej z roztopów). Dzięki nim możesz mieć pewność, że Twój dom będzie odpowiednio chroniony przed wilgocią oraz uszkodzeniami, które powoduje woda. 

Dobra jakość w konkurencyjnej cenie – rynny PCV 

Głównym argumentem, który przemawia za wyborem systemów rynnowych PCV jest ich niska – w porównaniu z innymi materiałami – cena. Nie oznacza ona jednak gorszej jakości. Po prostu, rynny z tworzywa sztucznego pełnią dobrze swoje zadanie i ładnie wkomponowują się w wygląd nieruchomości, a zwłaszcza dachu.  

Co warto wiedzieć o rynnach z tej kategorii? Systemy rynnowe PCV: 

  • powstają z utwardzonego polichlorku winylu, 

  • są wybarwiane w masie i mogą przybierać różne odcienie – brązu, grafitu itd., 

  • są odporne na uszkodzenia – nawet głębsze rysy nie odznaczają się zbytnio na ich powierzchni, 

  • są odporne na działanie czynników atmosferycznych, 

  • nie korodują. 

Jak widzisz, proponowany przez nas wariant ma wiele zalet. Rozważ zamontowanie takich systemów rynnowych w swoim domu – pomożemy Ci dobrać kolorystykę rynien do wybarwienia dachówek czy blachy, którą pokryty jest dach.  

Kompleksowa obsługa fachowców – zamów systemy rynnowe PCV z montażem 

Doświadczeni specjaliści zapewnią Ci kompleksowe doradztwo w doborze najbardziej odpowiednich systemów rynnowych dla Twojego budynku. Przeprowadzimy wnikliwą analizę, uwzględniającą rodzaj dachu, wielkość budynku oraz lokalne warunki atmosferyczne. Następnie przygotujemy indywidualny projekt dopasowany do Twoich potrzeb. Główną rolę odegrają w nim systemy rynnowe PCV, czyli rynny i potrzebne do łączeń oraz instalacji akcesoria.  

Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami. Oferowane przez nas systemy rynnowe PCV są wykonane z najwyższej jakości materiałów, odporne na warunki atmosferyczne oraz przeznaczone do wieloletniej eksploatacji.  

Zadzwoń lub napisz do nas, aby porozmawiać o szczegółach oferty i uzyskać spersonalizowaną ofertę. Obsługujemy zarówno inwestycje osób prywatnych, jak i większe przedsięwzięcia komercyjne, budowlane czy deweloperskie.  

 

Dane Firmy

TopDach Paweł Majewski

09-442 Rogozino 

Wodzymin 6 

NIP:774 27 56 139

Zajmujemy się sprzedażą dachów od 23 lat.

To od tylu lat  doradzamy naszym Klientom w wyborze najlepszych pokryć dachowych.

Nasz Klient to zadowolony Klient.

 

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Media Społecznościowe