DORADZAMY 

         WYCENIAMY

               MONTUJEMY

Blachodachówki – Płock  

blachodachowki-plockZależy Ci na uzyskaniu takiego pokrycia dachowego, które będzie odznaczało się dużą wytrzymałością i estetyką? Polecamy Ci blachodachówki, w Płocku będące jednym z najczęstszych wyborów wśród osób budujących dom. To decyzja ekonomiczna i ekologiczna – te materiały cechują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, gwarantując wieloletnią trwałość. W stylowy sposób wieńczą każdą nieruchomość, od mieszkalnych po komercyjne.  

W naszej ofercie czeka na Ciebie bogaty wybór estetycznych i solidnych blachodachówek od znanych producentów. Zapewniamy Ci szeroki wybór produktów o różnych parametrach technicznych i estetycznych, jak również fachowe doradztwo. W ramach świadczonych usług jest też projekt i montaż dachu, dlatego w jednym miejscu otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz.  

Znajdź doskonałe blachodachówki w Płocku 

Duży wybór blachodachówek pozwala dostosować się do różnorodnych projektów budowlanych i preferencji klientów. Dostępne u nas blachodachówki charakteryzują się wysoką jakością wykonania (powstają z solidnych, atestowanych materiałów), odpornością na warunki atmosferyczne oraz łatwością montażu. To przekłada się na komfort użytkowania oraz długą żywotność dachu i jego dobrą kondycję przez lata. 

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie typy blachodachówek: 

Różnice w powyższych widoczne są głównie w rodzaju i wysokości tłoczenia, długości oraz wysokości, a także kolorystyce. Bez wątpienia blachodachówka jest tańszą alternatywą dla dachówki ceramicznej czy betonowej. Nie ustępuje im jednak trwałością oraz estetyką.  

Skorzystaj z fachowego doradztwa dekarskiego   

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów dekarskich, począwszy od przeglądu i wyboru blachodachówek oraz dachówek  aż po ich montaż. Możesz na nas liczyć także później – w ramach gwarancji świadczymy serwis. Podczas przeglądów dokonujemy konserwacji oraz napraw w niezbędnym zakresie. Nasz zespół szybko i skutecznie reaguje na wszelkie problemy związane z pokryciami dachowymi, przywracając dobrą kondycję pokrycia.  

Dane Firmy

TopDach Paweł Majewski

09-442 Rogozino 

Wodzymin 6 

NIP:774 27 56 139

Zajmujemy się sprzedażą dachów od 23 lat.

To od tylu lat  doradzamy naszym Klientom w wyborze najlepszych pokryć dachowych.

Nasz Klient to zadowolony Klient.

 

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Media Społecznościowe