DORADZAMY 

         WYCENIAMY

               MONTUJEMY

Okna dachowe – Płock 

okna-dachowe-plockW poszukiwaniu idealnych rozwiązań dla swojego domu, stanąłeś przed dylematem – jakie okna dachowe wybrać? W Płocku w podjęciu tej decyzji nie jesteś sam – możesz liczyć na naszą pomoc oraz wsparcie techniczne. Na etapie wyboru najlepszej stolarki, jak również przy montażu czy późniejszej konserwacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji.  

Zapraszamy do poznania asortymentu markowych okien dachowych oraz usług montażu, dostępnych dla mieszkańców Płocka i okolic. Starannie wyselekcjonowaliśmy stolarkę, która znalazła się w sprzedaży TopDach, dlatego też możemy zagwarantować Ci jakość na wiele lat. 

Markowe okna dachowe w Płocku 

Okna dachowe z naszej oferty zapewniają estetyczne wykończenie poddasza i idealne dopasowanie do rodzaju pokrycia. Są szczelne, ciepłe, solidne, składają się z sztywnych ram wykonanych z drewna, PCV lub aluminium oraz pakietów szybowych. Spełniają wszelkie aktualne standardy, jeśli chodzi o design, ale też energooszczędność czy wreszcie bezpieczeństwo. Wspaniale komponują się ze współczesnymi wnętrzami w stylu loftowym, nowoczesnym lub glamour. 

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami, możemy zaoferować szeroki wybór okien, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. To m.in. rozwiązania małopolskiej marki Fakro, znanej w całej Europie z wysokogatunkowej, nowoczesnej stolarki. Bez względu na rozmiar, kształt czy specyfikacje techniczne, okna dachowe z dopasujemy do Twoich potrzeb. Zapytaj o ofertę i sprawdź opcję indywidualnego zamówienia zgodnie z dostarczoną specyfikacją.  

Czym wyróżniają się nasze okna dachowe? Przede wszystkim: 

  • doskonałą jakością wykonania,  

  • trwałością, 

  • izolacją termiczną na optymalnym poziomie, 

  • nowoczesnym designem, 

  • różnorodnością materiałów konstrukcyjnych oraz kolorów. 

Współpracujemy z producentami, którzy stosują najnowocześniejsze technologie i materiały, zapewniając nie tylko elegancki wygląd, ale również optymalne parametry termiczne. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się komfortem w swoim domu przez cały rok, a także zminimalizujesz koszty ogrzewania. 

Zamów okna dachowe z montażem w Płocku i okolicy  

W asortymencie TopDach czekają na Ciebie zarówno wysokiej jakości produkty okienne z akcesoriami, ale również kompleksowe usługi montażu. Zespół doświadczonych fachowców zadba o profesjonalne i bezproblemowe wykonanie instalacji, zgodnie z aktualnymi standardami. Mamy uprawnienia do pracy na wysokościach, a dzięki naszym umiejętnościom i doświadczeniu możesz mieć pewność profesjonalnie wykonanej pracy. Zapoznaj się także z ofertą membran dachowych!

Dane Firmy

TopDach Paweł Majewski

09-442 Rogozino 

Wodzymin 6 

NIP:774 27 56 139

Zajmujemy się sprzedażą dachów od 23 lat.

To od tylu lat  doradzamy naszym Klientom w wyborze najlepszych pokryć dachowych.

Nasz Klient to zadowolony Klient.

 

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Media Społecznościowe