DORADZAMY 

         WYCENIAMY

               MONTUJEMY

Okna dachowe Fakro – Płock 

okna-dachowe-fakro

Szukasz niezawodnych, oryginalnych okien dachowych? Fakro to marka godna polecenia, znana i ceniona nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Teraz dostępna także w naszej ofercie, w bardzo bogatym wachlarzu rozwiązań. Składają się na nie zarówno standardowo obsługiwane okna dachowe, jak i nowoczesne, zintegrowane z systemami smart home. Zapytaj też o niestandardowe, projektowane na wymiar okna dachowe Fakro w Płocku i okolicach. 

Produkty, które mamy przyjemność Ci zaprezentować są oparte na najnowszych osiągnięciach technologicznych. Zapewniają optymalne warunki oświetleniowe, ale również doskonałą izolację termiczną i akustyczną. To przekłada się na komfort życia Twojej rodziny, ale też na oszczędność energii i pieniędzy.Początek formularza 

Bogaty wybór okien dachowych Fakro 

Bazą naszej oferty są tradycyjne, kultowe już okna dachowe Fakro. W Płocku dostarczamy je zarówno kupcom indywidualnym, jak i inwestorom, firmom budowlanym i remontowym oraz deweloperom. Asortyment obejmuje: 

  • Okna uchylno-obrotowe preSelect MAX stanowiące perfekcyjne połączenie funkcjonalności i elegancji. Dzięki innowacyjnemu systemowi można łatwo dostosować stopień otwarcia okna do swoich potrzeb czy pogody, 

  • energooszczędne okna obrotowe stworzone dla tych, którzy dążą do minimalizacji zużycia energii, 

  • obrotowe okna drewniane o podwyższonej odporności na wilgoć zaprojektowane tak, aby dobrze wyglądały i nie zmieniały designu ani struktury pod wpływem wody, 

  • obrotowe okna PVC – będące tańszą alternatywą dla okien drewnianych, charakteryzujące się doskonałą trwałością, łatwością w utrzymaniu czystości oraz atrakcyjną ceną. 

Zdajemy sobie jednocześnie sprawę z tego, że nasi klienci coraz częściej szukają rozwiązań niestandardowych, zaawansowanych technologicznie. Stąd dostępne w sprzedaży okna dachowe Fakro z kolekcji premium. 

Nowoczesne i niestandardowe okna dachowe Fakro 

Dla osób ceniących sobie nowoczesne technologie proponujemy obrotowe okna z funkcją sterowania zdalnego za pomocą systemów Z-Wave lub WiFi. Dzięki nim możesz kontrolować otwarcie i zamknięcie okien z dowolnego miejsca za pomocą smartfona lub tabletu, zapewniając sobie wygodę i bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu. Równie ciekawą, a przy tym ekologiczną opcją są obrotowe okna solarne dla klientów budujących domy pasywne czy energooszczędne z fotowoltaiką.  

Chętnie obsługujemy też niestandardowe, oryginalne inwestycje. Jeśli potrzebne Ci okna balkonowe, wyłazowe, kolankowe czy nieotwierane do zespoleń – skontaktuj się z nami. Przyjmujemy też zamówienia na nietypowe okna o niestandardowych rozmiarach czy formach. Zapraszamy!  Zapoznaj się również z ofertą membran dachowych!

 

Dane Firmy

TopDach Paweł Majewski

09-442 Rogozino 

Wodzymin 6 

NIP:774 27 56 139

Zajmujemy się sprzedażą dachów od 23 lat.

To od tylu lat  doradzamy naszym Klientom w wyborze najlepszych pokryć dachowych.

Nasz Klient to zadowolony Klient.

 

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Media Społecznościowe