DORADZAMY 

         WYCENIAMY

               MONTUJEMY

Dachy – Słupno dachy-slupno

Od 23 lat TopDach zajmuje się sprzedażą dachów w Płocku, Słupnie i okolicach. W tym rejonie bez wątpienia jesteśmy liderem, jeśli chodzi o ilość obsłużonych inwestycji oraz zadowolonych klientów. To efekt naszego zaangażowania w pracę, ale też wyselekcjonowanego asortymentu.  

Składają się na niego głównie najwyższej jakości szwedzkie blachy huty SSAB oraz Arcelormittal. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem renomowanej marki Pruszyński oraz Bratex  W ofercie mamy też solidne i renomowane dachówki betonowe oraz ceramiczne. Tak duża różnorodność w pakiecie z kompleksowym, indywidualnym doradztwem pozwala klientom dokonywać najlepszych wyborów. 

Wiele lat doświadczenia w sprzedaży dachów

Z 23-letnim doświadczeniem w sprzedaży dachów staliśmy się nie tylko ekspertem, ale również zaufanym doradcą dla naszych klientów. Celem jest nie tylko oferowanie wysokiej jakości produktów, ale także zapewnienie kompleksowej pomocy w wyborze najlepszego pokrycia dachowego – materiału, konstrukcji, koloru, usług dodatkowych. Jesteśmy dumni z setek zadowolonych klientów, którym pomogliśmy w znalezieniu idealnego rozwiązania wieńczącego projekt domu. Obsługujemy zarówno inwestycje prywatne, mieszkaniowe, jak i komercyjne czy usługowe.  

Szukasz dostawcy materiałów dekarskich? Potrzebujesz zaufanego partnera, który zawsze działa na czas? Potrzeba Ci indywidualna oferta, a może hurtowa ilość blachy czy dachówki? Skontaktuj się z nami – pomożemy! 

W naszej ofercie znajdziesz również:

Gwarancja na dachy – jakość w cenie 

Jako autoryzowany dystrybutor firmy Pruszyński oraz Bratex, oferujemy najwyższej jakości  blachy, na które udzielamy nawet 75 letniej gwarancji. To najlepiej świadczy o naszym zaufaniu do jakości oferowanych przez nas produktów, z których powstają wspaniałe dachy. dekarz-slupnoBezpieczeństwo Twojego dachu to dla nas priorytet, dlatego z dumą rekomendujemy nasze rozwiązania. Wytrzymają one niejedną ulewę, wichurę i obciążenia śniegiem. Koniecznie sprawdź ofertę i znajdź opcję, która najbardziej Ci się spodoba. 

Kompleksowa oferta dachów w Słupnie

TopDach oferuje nie tylko najwyższej jakości blachy, ale także kompleksowy asortyment pozostałych pokryć dachowych. Dostarczamy też wszelkie niezbędne akcesoria dachowe, aby zapewnić pełne wsparcie naszym klientom podczas budowy lub remontu dachu. Wiemy, że to wygoda, zamówić wszystko w jednym miejscu, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. 

Zespół zaufanych specjalistów służy również pomocą w doborze odpowiednich produktów oraz udziela fachowych porad na etapie eksploatacji dachu. Zapraszamy do udanej współpracy! 

Dane Firmy

TopDach Paweł Majewski

09-442 Rogozino 

Wodzymin 6 

NIP:774 27 56 139

Zajmujemy się sprzedażą dachów od 23 lat.

To od tylu lat  doradzamy naszym Klientom w wyborze najlepszych pokryć dachowych.

Nasz Klient to zadowolony Klient.

 

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Media Społecznościowe