DORADZAMY 

         WYCENIAMY

               MONTUJEMY

Naprawa dachu – Płock 

naprawa-dachow-plockSzukasz profesjonalnej i solidnej firmy, specjalizującej się w naprawach dachów w Płocku i okolicy? Po ostatniej wichurze, ulewie lub gradobiciu dachówki uległy uszkodzeniu? A może na blaszanym dachu widać pierwsze oznaki rdzy i mocne zabrudzenia? To wszystko są powody, dla których możesz potrzebować naszego wsparcia.  

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy potrzebna jest naprawa, jak również całkowita wymiana dachu. Podejmujemy się przeglądów, remontów, renowacji, konserwacji i czyszczenia dachów wykonanych z dachówek lub blachy. Niezależnie od tego, czy Twój dach wymaga drobnych napraw, gruntownej renowacji czy całkowitej wymiany, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy do kontaktu. 

Wymiana dachu w Płocku i okolicy 

Wymiana dachu to inwestycja na lata, dlatego warto powierzyć ją profesjonalistom, którzy zagwarantują Ci solidność i trwałość wykonanych prac. My nie tylko zapewniamy jakość, ale też udzielamy na nią gwarancji (dopytaj o warunki swojego doradcy). Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej wymianie dachów w Płocku i jego okolicach we wszystkich typach budynków: 

 • domach jednorodzinnych, 

 • bliźniakach, 

 • szeregówkach, 

 • blokach, 

 • obiektach komercyjnych. 

 

Działamy sprawnie, rzetelnie i zawsze z pełnym zaangażowaniem, aby przywrócić dachowi utracony kolor oraz dobrą kondycję. 

Mamy wszelkie uprawnienia do prowadzenia bezpiecznych prac na wysokościach. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i sprzętem, zgodnie z zasadami BHP. Możemy obsługiwać zarówno prywatne inwestycje mieszkaniowe, jak i duże realizacje deweloperskie.  

Zleć nam remont swojego dachu 

wymiana-dachow-plockNie zwlekaj z naprawą swojego dachu! Każde opóźnienie może prowadzić do poważniejszych problemów, takich jak przecieki, zalanie pomieszczeń czy nawet uszkodzenie konstrukcji budynku. Nie narażaj siebie i swoich bliskich na wystąpienia pleśni czy grzybów, osłabienia więźby i inne niebezpieczne skutki, jakie pociąga za sobą nieszczelny dach.  

Nasza oferta obejmuje: 

 • diagnozę i konsultację, 

 • ocenę i plan pracy, 

 • wymianę, naprawę lub generalny remont dachu, 

 • pomoc w wyborze nowego dachu (jeśli będzie decyzja o wymianie), 

 • czyszczenie pokrycia dachowego, 

 • obsługę pogwarancyjną.  

 

Nie zwlekaj z naprawą lub wymianą swojego dachu – skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać profesjonalną pomoc i doradztwo. Jesteśmy tu po to, aby zapewnić Ci spokój, gwarantując rzetelne wykonanie każdego zlecenia. Zapoznaj się również z ofertą blachodachówki!

Dane Firmy

TopDach Paweł Majewski

09-442 Rogozino 

Wodzymin 6 

NIP:774 27 56 139

Zajmujemy się sprzedażą dachów od 23 lat.

To od tylu lat  doradzamy naszym Klientom w wyborze najlepszych pokryć dachowych.

Nasz Klient to zadowolony Klient.

 

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Media Społecznościowe