DORADZAMY 

         WYCENIAMY

               MONTUJEMY

Blacha trapezowa – Płock 

blacha-trapezowa-plockZastanawiasz się, z czego wykonać pokrycie dachowe, aby było solidne, a przy tym estetyczne? Nie chcesz jednak przepłacać za materiały z najwyższej półki? Blacha trapezowa to jedno z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych na dachach zarówno w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, jak i rolniczym. Jej wszechstronność, trwałość i estetyka sprawiają, że jest wybierana także przez naszych klientów. Rekomendujemy ją wszystkim, którzy szukają dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. 

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór blach trapezowych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb oraz wymagań architektonicznych. Poznaj szczegóły asortymentu – to kilka typów blach, które możesz zamówić w dowolnej grubości, wersji wykończeniowej oraz wybranym odcieniu z palety RAL.  

Dlaczego warto wybrać blachę trapezową na dach? 

Istnieje wiele powodów, dla których blacha trapezowa jest tak chętnie wybieranym materiałem na dachy. Przede wszystkim – jej trapezowa konstrukcja. Ta forma zapewnia większą wytrzymałość oraz sztywność pokrycia, co jest ważne w naszych warunkach atmosferycznych. Dach wykonany z tego materiału jest odporny na wpływ czynników atmosferycznych, takich jak opady deszczu, śniegu czy silne wiatry. To gwarantuje długotrwałą ochronę Twojego budynku przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. 

Ponadto, blacha trapezowa jest łatwa w montażu, co przekłada się na szybki czas realizacji prac oraz mniejsze koszty związane z wykonaniem dachu. Jej lekka konstrukcja też ma w tym kontekście znaczenie – wpływa na obniżenie kosztów transportu oraz daje możliwość manewrowania nawet na ograniczonym terenie. 

Jaką blachę trapezową znajdziesz u nas? 

W asortymencie czekają na Ciebie różne typy blach trapezowych. W Płocku znajdziesz szeroki wybór materiałów pokryciowych na wszystkie dachy – od prostych po wielospadowe. Pamiętaj też, że blacha trapezowa bywa wykorzystywana jako okładzina elewacji. 

Twojej uwadze polecamy: 

  • blachy trapezowe o różnych grubościach stalowego rdzenia, od 0,4 do 1,5 mm, 

  • blachy trapezowe w wielu odcieniach z palety RAL  

  • blachy trapezowe wykończone różnymi rodzajami powłok, w tym ocynkowane (chronione przed korozją), z alucynku (pokryte stopem aluminium i cynku), czy z powłoką poliestrową, 

  • blachy trapezowe o różnych wysokościach profili, od 6 do nawet 200 mm. 

Jak widzisz, mamy różne blachy, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. Dostępne są w różnych grubościach, długościach i kolorach, co pozwala dopasować je do potrzeb każdego projektu budowlanego.  Zapoznaj się również z naszą ofertą rynien!

 

Dane Firmy

TopDach Paweł Majewski

09-442 Rogozino 

Wodzymin 6 

NIP:774 27 56 139

Zajmujemy się sprzedażą dachów od 23 lat.

To od tylu lat  doradzamy naszym Klientom w wyborze najlepszych pokryć dachowych.

Nasz Klient to zadowolony Klient.

 

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Media Społecznościowe